Genç Dinamik ve Bakımlı bir Cilt için Erkeklere Tüyolar


Genç Dinamik ve Bakımlı bir Cilt için Erkeklere Tüyolar

Erkeklerde en az kadınlar kadar cilt ve saç sağlıklarına önem vermeliler. İmaj çağında yaşıyoruz ve dış görüntümüz özellikle ilk karşılaşmalarda çok önemlidir. Cildimiz ve saçlarımız da dış görünüşümüzün ve genel sağlığımızın bir aynasıdır.

Erkekler için çok komplike gibi görünen ‘’bakımlı olma’’ işi aslında düşünüldüğü kadar zor değil. Son derece basit işlemler ve günlük bakımınıza biraz özen göstererek yaşınızın önüne geçip daha genç dinamik ve çekici görünebilirsiniz.

 

ERKEKLERİN DERİ YAPISI KADINLARA GÖRE BİRAZ DAHA KALINDIR

 

Erkeklik hormonu olan ‘TESTESTERON’ cilt yapısının biraz daha kalın , yağlı ve gözeneklerin daha açık ve geniş olmasına neden olur.

Bu sebeple ergenlik döneminde de erkeklerde akne (sivilce) problemi daha sık ve şiddetli yaşanır. Dolayısı ile erkeklerde cilt bakımı öncelikle sabah ve akşam cildin temizlenmesi ve yağlardan arındırılması ile başlamalıdır.

 

KİMYASAL PEELİNG YÖNTEMİ

 

Cilde meyve asitlerinin uygulanmasıdır. Son derece basit olan bu yöntem ile sivilce tedavisi , sivilcelerin yarattığı izler (skarlar) , geniş gözeneklerin sıkılaşması ve cildin ciddi oranda gençleşmesi sağlanır. Özellikle kış mevsiminde rahatlıkla uygulanan bu yöntem erkeklerin cilt bakımı için en ideal yöntemdir.

DOĞRU TIRAŞ NASIL PEELİNG ETKİSİ YARATIR ?

 

Günlük yapılan sakal tıraşı hem sakalların hem de ölü deri tabakasının atılmasını sağlar. Aslında tıraşta doğru uygulandığında bir çeşit sağlıklı peelingtir. Kılların yönüne gore tıraşlama yapılması önemlidir.

Tıraş doğru yapılmadığında cilt hassaslaşabilir. Bu sebeple tıraş sonrası alkol ve mentol içeren kremler after - shave ve kolonya gibi ürünler kullanılmamalıdır.

 

Doktorunuzun önereceği cilt yapınıza uygun bir nemlendirici ve yaz kış güneş koruyucu kullanmak en doğrusu olacaktır.

 

 

ALTIN İĞNE – RADYOFREKANS TEDAVİSİ

 

Kişiye özel kullanılan başlıklarla uygulanan bu lazer tedavisi ile cildinizin aşırı yağlanma sentezi dengelenir.

Akne ve izleri tedavi edilir. Gözenekler sıkılaşır ve ciltte belirgin bir gençleşme , ince çizgilerde düzelme gözlenir.

 

BOTOKS İLE KIRIŞIKLIK TEDAVİSİ

 

Doğru uygulanan botoks ile göz kenarı ve alın kırışıklıklarınız , mimikleriniz bozulmadan düzeltilir.

 

Botoks aynı zamanda aşırı terleme probleminiz var ise özellikle el – ayak - koltuk altı terlemesinde son derece etkili bir  tedavi yöntemidir.

 

HER ERKEĞİN KABUSU KELLİK VE SAÇ DÖKÜLMESİ

 

Testesteronun bir formu olan dihidrotestesteron (DHT) ve genetik faktörler saç dökülmesi ve kelliğe yol açmaktadır. Erkek tipi saç dökülmesi daha çok saçın ön kısmında olur, ense bu durumdan çok daha az etkilenir.

Henüz kellik gelişmeden tedavi şansımız çok daha yüksektir.

-İğneli radyofkrenas lazer tedavisi

-Mezoterapi – Saçlı deriye uygulanan kökleri besleyen solüsyonlar deri altına verilir.

 

Hastaya önerilecek ağızdan alınan medikal tedaviler ve saçlı deriye uygulanacak düzenli solüsyonlar ile çok iyi sonuçlar alınmaktadır. Bu tedaviler ile saç ekimine ihtiyaç kalmadan , saçlarınızı kaybetmeden daha canlı ve gür görünümde sağlıklı saçlarınıza kavuşmuş olursunuz.

 

GÖZ ALTI MORLUKLARI VE GÖZ ALTI HALKALARI KABUSUNUZ OLMASIN !!!

 

Göz çevrenizdeki kırışıklıklar , halkalar ve morluk sizi yorgun , halsiz ve olduğunuzdan yaşlı gösterir ve çekiciliğinizi azaltır.

Göz çevresine uygulanan son derece basit yöntemlerle daha genç , dinamik ve sağlıklı görünebilirsiniz.

 Altıniğne Radyofrekans Lazer Tedavisi ile göz çevrenizdeki kırışıklıklar ve morluklar azalır.

Botoks doğru uygulandığında göz çevresndeki ince ve derin kırışıklıklarda mimikleriniz bozulmadan son derece doğal belirgin bir düzelme görülür.

Mezoterapi Göz çevresine uygulanan özel solüsyonlar ile mor halkalar düzelir daha aydınlık ve parlak bir görünüm elde edilir.

Gözaltı Işık Dolgusu çökmüş olan göz çevresi düşük molekül ağırlıklı Hyalüronik asit ile doldurularak tüm yüze daha genç ve aydınlık bir görünüm kazandırır. Aynı zamanda ışık dolgusu gözaltı morluklarının düzelmesini de sağlar.

Hastaya önerilen krem ve serum tedavilerinin de düzenli kullanılması ile göz çevresi halkalar , kırışıklıklar ve morluklardan arınmış olur.

E-mail

 

TIRNAK BATIĞI YAŞAMINIZI OLUMSUZ YÖNDE ETKİLEMESİN !

    

Son derece acı veren tırnak batıkları yaşam kalitenizi önemli ölçüde etkiler. Aynı zamanda batık üzerinden gelişebilecek enfeksiyonlar daha ciddi sorunlara yol açabilir.

 

TIRNAK BATIĞINDA KESİN ÇÖZÜM !!!

 

TIRNAK BATIĞI TEDAVİSİ NASIL YAPILIR ?
Tırnak batıklarında hastaların ilk başvurduğu yer genellikle kuaförlerdir.

Pedikürle batık tırnağın bası yapan kısmı kesilerek geçici olarak ağrı dindirilir. Ardından çeşitli ayak sağlığı merkezlerinde uygulanan ılık kompresler, pamuk veya tel sistemi ile yatağın genişletilmeye çalışılması ile çözüm aranır. Ancak tırnağın yumuşak dokuya batmasındaki temel sebep olan tırnağı uzatan kök oradan uzaklaştırılmadıkça yapılan tüm geçici işlemler sonuç vermeyecektir.

 Bu hastalara yapılan önemli yanlış ise tırnağın bütün olarak çekilmesidir.

Bütün olarak çekilen tırnak ne yazık ki aynı şekilde geri çıkacaktır.

Kesin çözüm son derece basittir.

Sadece batık olan kısmın çıkarılması ile sorun çözümlenir.

Sadece batık olan kısım lokal anestezi ile uyuşturulduktan sonra tırnak yatağı ile birlikte ince bir şerit halinde çıkarılır.

Batığı oluşturan ve onu uzatan yatak yani, kök kısım törpülenerek yeniden batık tırnak oluşması da önlenmiş olur.

Böylece tırnak total olarak çekilmemiş olur ve sadece batığı oluşturan kısım çıkarılarak tedavi tamamlanmış olur.

Efektif olan bu işlemle batık tırnak tedavi edilir. İşlem çok kısa sürede tamamlanır; işlem sonrasında herhangi bir istirahat dönemi gerekli değildir, aksine hasta batık olan kısım artık çıkarıldığı için rahatlamıştır ve hemen günlük yaşamına ve iş hayatına dönebilir. Böylece hasta çok kısa süren bir işlemle sağlığına kavuşmuş olur.

Paylaş

ÜCRETSİZ KARGO

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ


7/24 ONLİNE DESTEK

%100 ORİJİNAL ÜRÜN

Sepete Eklendi!